Product Details
Additional information
| Weight | 3.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 27 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | GRILLS |
| Grill Type | Gas Stoves |
| Material | Iron, Stainless Steel, Aluminum, Copper, Plastic |
| Pressure | 0.25-0.3MPa |
| Product Size | 41.5*28*11cm/16.34*11.02*4.33in |
| Gross Weight | 3.2kg/7.05lbs |










Reviews