Product Details
Additional information
| Weight | 1.226 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 10 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Electric | No |
| Type | others |
| Material | Aluminium |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
| Weight | 1.226 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 10 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Electric | No |
| Type | others |
| Material | Aluminium |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
Reviews