Product Details
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CE / EU, CIQ, EEC, LFGB, SGS |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Applicable Stove | Gas Cooker |
| Material | Aluminum alloy |
| Model Number | D30145 |
| Sheet Size | 24cm |
| Type | Soup & Stock Pots |










Reviews