Product Details
Additional information
| Weight | 1.695 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 24 × 7 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Grill Type | Charcoal Grills |
| Safety Device | High Pressure Protection Device |
| Type | GRILLS, Barbecue Grill |
| Metal Type | Cast Iron |
| Feature | Easily Assembled, Easily Cleaned, Folding |
| Model Number | G6879 |
| Finishing | Chrome Plated |
| Material | iron |
| Weight | 1.8kg |
| Size | 60CMx22CMx31.5CM |
| Features | BBQ |
| Choice | yes |










Reviews