Product Details
Additional information
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Electric | NO |
| Type | others |
| Material | Wood |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Electric | NO |
| Type | others |
| Material | Wood |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
Reviews