Product Details
Additional information
| Weight | 0.954 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Electric | Yes |
| Type | Camping shower |
| Material | Copper |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
| Weight | 0.954 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Electric | Yes |
| Type | Camping shower |
| Material | Copper |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
Reviews