Product Details
Additional information
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 4 cm |
| Brand Name | WRELS |
| Capacity | 0.5L |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 500ml |
| Temperature Range | 100 |
| Size | 500ml |
| Material | TPU |
| feature 1 | Soft Flask Folding Collapsible TPU Water Bottle |
| feature 2 | Soft Bottles Foldable Silicone Running Cycling Marathon Outdoor Sport Water Bottle |
| feature 3 | Ultra Lightweight Foldable Water Bottle |
| feature 4 | Outdoor Sports Water Bag |
| feature 5 | Running Anti Slip TPU Soft Water Bottle |
| Choice | yes |










Reviews