Product Details
Additional information
| Weight | 0.130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 4 cm |
| Power Source | None, None |
| Inbox adaptor | No |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | Yes |
| Communication | WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 1 |
| Support APP | No |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | Mainland China |
| Sound Mode | Other |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | 25-49 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | Other |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Material | Plastic |
| Item Condition | New |
| Choice | yes |






Reviews